استقلال ۲ – پرسپولیس ۲

استقلال با محمود فکری در حال حاضر رتبه دوم را در اختیار دارد و بعد از چهار فصل اولین شهرآوردی است که بالاسر پرسپولیس در جدول رده بندی قرار گرفته و از این حیث روحیه مضاعفی دارند.

به گزارش نباء خبر، آبی‌ها با گل لحظات پایانی قایدی از شکست در دربی نجات پیدا کردند و به تساوی مقابل پرسپولیس رسیدند.
از ساعت ۱۶:۳۵ امروز دوشنبه بیست و دوم دیماه در دیدار معوقه هفته هشتم لیگ برتر فوتبال ایران دو تیم استقلال و پرسپولیس در ورزشگاه آزادی به میدان می‌روند.

دربی ۹۴، دومین دربی متوالی‌ست که به واسطه شرایط کرونایی بدون حضور تماشاگران برگزار خواهد شد تا دیگری در حوالی ورزشگاه آزادی خبری از حضور پرشمار تماشاگران از ساعت اولیه صبح امروز نباشد؛ اما ما در این خبر قصد داریم تا شما هواداران فوتبال ایران را در جریان اتفاقات لحظه‌ای از حواشی حساس‌ترین جدال نیم فصل نخست بیستمین دوره لیگ‌برتر فوتبال ایران قرار دهیم.

در این میان، پرسپولیس بیش از چهل روز است که رنگ برد را ندیده و بواسطه شکست در فینال لیگ قهرمانان آسیا فعلا اوضاع نابه‌سامانی را تجربه می‌کند؛ هرچند نیمه پر لیوان جایی است که بگوییم که شاگردان یحیی گل محمدی تنها تیم بدون شکست لیگ بیستم هستند و هر بار این تیم بدون شکست پای به دیدار دربی گذاشته در نهایت شکست نخورده است.

در آن سو استقلال با محمود فکری در حال حاضر رتبه دوم را در اختیار دارد و بعد از چهار فصل اولین شهرآوردی است که بالاسر پرسپولیس در جدول رده بندی قرار گرفته و از این حیث روحیه مضاعفی دارند.


ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید